Witam Was bardzo ciepło, bardzo serdecznie

VVyso94

Witam Was bardzo ciepło, bardzo serdecznie

Post autor: VVyso94 » 17 maja 2018, 1:15

Witam,

koledzy (bo chyba tak mogę się do Was zwracać) nazywam się Bartłomiej nazwiska póki co nie podam. Na YT mam nick Bartek Wielki, Marianczello powinien kojarzyć, dość często piszę, mam 24 lata, w szachy gram od pół roku mniej więcej, oczywiście zainspirował mnie mój wirtualny nauczyciel Maciej :D prawdopodobnie w wolnych chwilach grałbym w makao lub inne 3 5 8, a tak praktycznie cały wolny czas poświęcam szachom, na razie bez większych sukcesów 8-) ale nie ma co się spinać. Marianczello wiem, że będziesz to czytał, bo jesteś po prostu mega gościem, dlatego też chciałbym Cię o coś prosić, wiem na początku i już tutaj taki spam, ale co tam "do odważnych świat należy" jak to kiedyś ktoś mądry powiedział. W okolicach mojej wioski jest organizowany "Lech starter" jest to taki program który wspiera 3 projekty pieniężnie głównie miasta(miejskie projekty), ale tutaj przeszedł projekt z wioski, praktycznie obok mojej i ma duże szanse na podium, mimo wszystko brakuje kilkudziesięciu głosów w tej chwili. Dlatego też proszę Cię szachowy guru o pomoc. W kupie siła, żeby zagłosować wystarczy mieć konto na Facebooku, pozostał ostatni dzień głosowania do (17.05.2018 włącznie), dlatego piszę właśnie dziś nieudolnie próbując podratować sytuację. Liczy się każdy głos. Dziękuje każdemu kto zagłosuje po przeczytaniu tych moich wypocin ;). No więc tak co trzeba zrobić? Po 1 kliknąć w ten link :arrow: " http://bit.ly/wspieram7 " 2. Zalogować za pomocą konta Facebook, kliknąć, że ma się 18 lat przejść dalej i na zielonym tle łapkę w górę "głosuj".

Nie jest to żadna akcja propagandowa :D po prostu liczę na nasze forum pomóżcie (najlepszych przyjaciół poznaje się w biedzie). Pozdrawiam wszystkich użytkowników tego forum. wesprzyjcie małą wioseczkę w Mazowieckim!

No ciekawe kto dotarł aż tutaj. Dziękuję, dobranoc.

Bartek

PS. Wielki to nie jest moje nazwisko :lol:
"Czasem jest tak, że zwykły pionek może stać się hetmanem. "
ODPOWIEDZ