Szachowy Uniwersytet komentuje Marinczello

kapitan1920

Szachowy Uniwersytet komentuje Marinczello

Post autor: kapitan1920 » 14 maja 2018, 19:51

Ostatnio przypadkiem trafiłem na stream Pana Kaczorowskiego kiedy komentował on akurat sprawę z Marianczello, O ile dobrze zrozumiałem z jego wypowiedzi zarzuca on Marianczello że za nie go ktoś gra przynajmniej na jednym z filmów (nie było podane na jakim być może chodzi o ostatni stream) Spytałem się go na chacie w ogóle czy ma jakieś zarzuty wobec Marianczella jednak Pan Kaczorowski twierdzi że nie :) Więc raczej konflikt zażegnany :)
Jak kogoś to zainteresuje doje link do streama ( o ile będzie zapisany po)
Od 8 minuty i prawie na końcu
https://www.youtube.com/watch?v=z_edtsKPDYY
Ostatnio zmieniony 14 maja 2018, 21:32 przez kapitan1920, łącznie zmieniany 1 raz.
otacon

Re: Szachowy Uniwersytet komentuje Marinczello

Post autor: otacon » 14 maja 2018, 20:33

Pan Piotr z całą pewnością prowadzi merytoryczny kanał, ale osobiście nie wytrzymuję na jego filmach dłużej niż kilka minut :( Ale na tym streamie powiedział piękną rzecz: jeśli ktoś robi coś dla rozpowszechnienia szachów to niech to robi :)
kapitan1920

Post autor: kapitan1920 » 14 maja 2018, 20:48

Ma on swój specyficzny sposób prowadzenia :D Robi jednak dobrą robotę jeśli chodzi oszchy może kiedyś go zaprosimy do nas na stream albo turniej? Jednak co mnie smuci w połowie stream znów zaczał atakować Marianczelo że rzekomo nie umie grac w szachy i wgl a jak ktoś w komentarzach zaczął go bronić to usuwał komentarze ...No trudna jednak nie wszyscy miłośnicy szachów będą zgodni a szkoda :P
Awatar użytkownika
Enc0re

Post autor: Enc0re » 15 maja 2018, 0:08

Pozbywanie się konkurencji :D To są takie "polityczne" zaczepki i nie ma co się w temat wdrażać. Lepiej oglądać to co się lubi i nie zarzucać innym, że są gorsi czy coś. A jak ktoś tak gada to niech sam do siebie niech mówi, po co to w ogóle komentować ;) Też osobiście nie wytrzymuję za długo u Pana Piotra, bo jakoś nudno, jak na fizyce w szkole.
"g4 zawsze wygrywa"
"Jak nie wiesz co robić to pion do przodu"
MarianczelloDominoni
Kontakt:

Post autor: MarianczelloDominoni » 15 maja 2018, 7:31

Pan Piotr ma naprawdę spora wiedzę i gigantyczne doświadczenie odnośnie gry królewskiej. Robi dobra robotę na YT, ma inny styl niż ja, ale jego filmy są jak najbardziej cenne i pouczające. Natomiast jeśli chodzi o podejście pana Piotra do innych kanałów czyli tak zwanej konkurencji to wygląda to dość zalosnie... Komenatrze typu "ten marianczello to nie ma pojęcia o szachach, nie potrafi w ogóle grać w szachy, używa programu grając w turniejach, kupuje lajki w internecie do swoich filmów" czy też nawet fakt bezwzględnego banowania użytkowników, widzów którzy pytają go co sądzi o mojej twórczości. To nie jest postawa godna faceta w tym wieku, poważnego szachisty z doświadczeniem szkoleniowym.
"Ponoś ofiary, abyś sam nie stał się ofiarą"
Darkonile2018

Post autor: Darkonile2018 » 15 maja 2018, 12:47

Też oglądałem ten stream Pana Piotra ale z tymi zaczepkami w stronę Marianczello przegina zdecydowanie tekst typu (Marianczello kłamie) albo ( Marianczello oszukuje bo gra za niego ktoś inny ) no są kompletnie nie na miejscu widać że troszkę obawia się konkurencji jeżeli chodzi o rzesze fanów, a przynajmnie mi sie tak wydaje tak czy siak w momecie kiedy chyba kapitan zaczął pytać Pana Piotra o to co ma do zarzucenia Marianczello po jego wypowiedziach wyłaczyłem go bo tego sie poprostu słuchać nie dało.
kapitan1920

Post autor: kapitan1920 » 15 maja 2018, 14:29

Spytałem sie pana Piotra jakie ma zarzuty do Marianczello początkowo twierdził że nie ma żadnych i że każdy może robić co chce, co mnie nawet ucieszyło ale jak się później okazało nie jest do końca "przekonany" do innych kanałow szachowych (komentował chyba każdy kanał szachowy na polskim yt) Nawet Su Tzu po wejśćiu na jego stream o mało nie został od razu zbanowany ( widzowie p Piotra nalegali na zbanowanie go tylko dlatego że jest od Marianczello) co mnie bardzo oburzyło bo ja i jak pewnie wielu tam obecnych też oglądaja kanał Marianczello i inne kanały szachowe. Z całej jego rozmowy idzie wywnioskowac jeden fakt pan Piotr po prostu zazdrości subskrypcji i widzów Marianczellowi być może chodzi o to że pan Piotr pomimo tak długie działalność na yt ma ich zaledwie nieco ponad 1 tyś. Tylko raczaj tymi akcjami względem innych sobie nie pomoże a wręcz przeciwnie no ale cóż :P
MarianczelloDominoni
Kontakt:

Post autor: MarianczelloDominoni » 15 maja 2018, 15:25

Zawiscia oraz zazdrością nikt jeszcze nigdy nic nie zbudował, a wręcz przeciwnie... Ale to już raczej nie nasze zmartwienie :) Pozdrawiam cieplutko !
"Ponoś ofiary, abyś sam nie stał się ofiarą"
dasdasdasd
Kontakt:

Post autor: dasdasdasd » 20 maja 2018, 12:40

jestem wielkim fanem kaczorka, niepotrzebnie te spiny że rzekomo "pan piotr zazdrości subskrypcji"
blokuje debili, którzy twierdzą że Marianczello wygłasza świętą prawdę, moim zdaniem słusznie ;)
Nie doceniacie moim zdaniem najlepszego kanału szachowego na platformie youtube, oczywiście bez urazy dla Macka
zna głęboko teorię debiutową i pomijając to, że w dawnych czasach pan Piotr ustawiał turnieje, to dajmy się czlowiekowi wykazać
Awatar użytkownika
Shu_Tzu
Administrator
Kontakt:

Post autor: Shu_Tzu » 20 maja 2018, 16:29

Uważam,że temat został już wyczerpany.
Temat zamykam.
,,Szachy to nie gra,to stan umysłu'' :ugeek:
Zablokowany